top of page
Marka Yönetimi.png

Markanız için Doğru Stratejiler...

MARKA YÖNETİMİ

Markanızla potansiyel ve hali hazırda müşterileriniz üzerinde yarattığınız izlenim, işletmenizin gücünü ve uzun vadeli başarısını etkiler. Şirketimiz, tutarlı bir marka sesi oluşturmanıza, hedef kitlenizin ilgisini çekmenize ve doğru marka pazarlama içeriği ile birlikte uzun süre sizinle birlikte kalacak sadık müşterileri teşvik etmenize yardımcı olur.

Marka Yönetimi
Tasarım B.png

Profesyonel

Gözükün!

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik çalışması firmaların yada müşterilerin gözünde prestij kazanmasını veya saygınlığının artmasını sağlar. Akılda kalıcı ve etkili bir şekilde tasarlanmış bu kimlikler kurumlar tarafından da benimsendiğinde, müşterilerin gözünde kurumlara olan güveni artırarak, kurumların akıllarda daha çok yer etmesine ve kalıcı olmasına olanak sağlar.

Tasarım.png

Her Alanda

Kreatif ve Göz Alıcı Tasarımlar

TASARIM HİZMETLERİ

Kurumsal kimlik, web sitesi ve mobil uygulama tasarımı haricinde Logo, Dergi, Ambalaj, Menü, Tabela, Broşür veya Katalog gibi tasarım gerektiren tüm alanlarda fark yaratıyoruz.

PROMOSYON ÜRÜNLER

Firmanızın ihtiyacına göre Kalem, Ajanda, Kupa, Tekstil Ürünü, Çanta, USB Bellek, Araç Kokusu ve Bayrak gibi bir çok promosyon ürünün üretimi ve tasarımı için tam destek sağlıyoruz.

Tasarım
Web.png

Olmazsa

Olmaz!

WEB TASARIM

Markanızın en önemli parçası olan web sitenizi, fark yaratan tasarımlarla ziyaretçilerinize kolay kullanıma sahip, sade ve etkili arayüzler oluşturuyoruz. Markanıza özel olarak tasarlanan web sitenize Google ve sosyal medya hesaplarınızı entegre ederek tüm dijital ağlarınızı tek bir çatı altında topluyor ve daha fazla etkileşim almanızı sağlıyoruz.

 

Oluşturulan her arayüz tasarımında müşteri veya ziyaretçilerinize kalite ve güven hissini yaratmak önceliklerimiz arasında olup çağımızın hem sistemsel hemde görsel olarak son trendlerini müşterilerimize sunmaktayız.

 

E-Ticaret alanında web sitenize ödeme kanallarının entegrasyonu ile birlikte ürünlerinizin stok, fiyat ve kargo gibi detaylı işlemlerinizi kontrol edebileceğiniz basit ve karışık olmayan yönetici paneli sunmaktayız. Dijital Dünya’nın diğer mecralarını kullanarak satışlarınızın artmasını ve kitlenizin genişlemesine yardımcı olacak hizmetlerimiz ile sektörünüzde fark yaratmayı hedefliyoruz.

Markanızı Dijitalleştirin.

MOBİL UYGULAMA

UI TASARIMI

Markanızın ihtiyacına göre ister web sitenizi ister bağımsız olarak kullanabileceğiniz kullanıcı dostu, şık ve etkili arayüze sahip mobil uygulamalar ile müşterilerinize veya ziyaretçilerinize etkin bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz. Bu sayede kullanıcılar sıkılmadan ve arayüz içinde kaybolmadan hizmetlerinizi eksiksiz olarak yansıtmanızı hedeflemekteyiz.

Mobil Uygulama.png
Web Tasarım
Mobil Uygulama
Sosyal Medya B.png
Sosyal Medya.png

Daha Geniş Kitlelere Ulaşın.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE İÇERİK TASARIMI

Vakit ayıramadığınız veya profesyonel gözükmeye ihtiyacınız olduğu zaman biz devreye giriyoruz. Markanızı, projenizi veya satış sitenizi doğru stratejiler ile daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

Sosyal ağlarda etkili

ve kalıcı olun.

Profesyonel ve kurumsal gözükün.

Satışlarınızı ve kitlenizi

arttırın. 

Güncel ve

göz önünde olun.

Sosyal Medya

Her Daim

Göz Önünde

Olun.

İNTERAKTİF REKLAMLAR

Etkileşimli reklamlar, izleyicilere markanızla aktif bir şekilde etkileşim kurmanın bir yolunu sunar. Reklamın ortaya çıkaracağı bir hizmet/ürünü keşfetmek veya web sitenizin açılış veya ilgili sayfasına gitmek için tüketicileri belirli bir eylemde bulunmaya teşvik eder.

Reklam.png
Reklam
Prodüksiyon B.png
Prodüksiyon.png

Müşterileriniz Kadrajına

Girin.

PRODÜKSİYON

İster stüdyomuzda ister yerinizde ürünlerinizin veya iş yerinizin tüm profesyonel fotoğraf ve video ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sosyal medya, web/satış sitesi veya basılı işlerde ürünlerinizi veya iş yerinizi tüm detayları ile yüksek kalitede görseller ortaya çıkarıyoruz.

Prodüksiyon

Baskı Sürecinde Yanınızdayız.

PROFESYONEL BASKI ÇÖZÜMLERİ

Tasarımlarını da yaptığımız kartvizit, katalog, dergi, ambalaj veya menü gibi bir çok basılı mecra için profesyonel baskı desteği sağlıyoruz. Bunun haricinde tekstil ürünü, takvim, kalem, powerbank ve usb gibi çok geniş yelpazedeki promosyon ürünlerinin tasarımlarını yapıyor ve üretimi için destek sağlıyoruz.

Baskı Hizmetleri.png
Baskı Çözümleri
bottom of page